Zaloguj się
IIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Twój koszyk

Wartość
IIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Produkty

Usługi

B2B

Przemysł

Wydarzenia

Pierwszy globalny ekosystem dla branży konopnej.

Łącząmy idee, technologie i styl życia,
komercjalizując rynek konopny.
Jesteśmy niezależną, innowacyjną platformą
sprzedażową i kontentową, której celem jest
ponadsystemowe połączenie podmiotów branży
konopnej z nowymi klientami w wymiarze globalnym.
Tworzymy spójny ekosystem, który pozwala na trwały,  
zrównoważony i holistyczny rozwój użytkowników
platformy.
oferty-handlowe
Inspirujemy, 
wspieramy 
i edukujemy
Możesz sprzedawać w 32 językach!
Mówi nimi tylko około :) 
4 700 000 000
ludzi
oferty-handlowe

Ekosystem
HUBburger.com

Tworzymy ekosystem konopny dla początkujących
i doświadczonych, pomagając bezpiecznie i legalnie kupować,
sprzedawać, a przede wszystkim zrozumieć przemysł Cannabis.
Dodatkowo, już wkrótce rozszerzymy działalność na kraje
zagraniczne (nawet te, w których CBD i THC są jeszcze
nielegalne), konsolidując światowy rynek Cannabis dla B2B i B2C
w ramach jednej unikalnej platformy.
oferty-handlowe
oferty-handlowe
oferty-handlowe

Poznaj
rodzinę HUB :)

oferty-handlowe
Serce ekosystemu, w którym znajdziesz wszystko na temat konopi i jeszcze więcej. Wybieraj produkty od producentów z całego świata, sprzedawaj w Polsce i za granicą, reklamuj swoje produkty lub usługi, współpracuj z innymi producentami z branży, rozwijaj siebie i swój biznes - to wszystko umożliwia HUBburger. Do prowadzenia swojego biznesu nie potrzebujesz własnego sklepu internetowego - wybierz pakiet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i zarabiaj.
Intuicyjny układ strony pozwala konsumentowi w prosty sposób poruszać się po stronie i łatwiej odnajdywać to czego poszukuje.
Użytkownikami HUBburgera są osoby zarówno dobrze znające branże jak i laicy. Nie pomiń żadnych istotnych informacji dla obu tych grup, a efektywność sprzedaży zawsze będzie na wysokim poziomie.
Twoja wizytówka to miejsce, które pozwoli ci sie wyróżnić wśród innych sprzedających. Pokaż sie z najlepszej strony!
oferty-handlowe
Dzięki wykorzystaniu maszyn vendingowych możesz dotrzeć bezpośrednio do swoich klientów i w łatwy sposób zwiększyć swoją dystrybucję.
Obecnie wdrażamy projekt montażu maszyn vendingowych na stacjach benzynowych, który może być Twoim dodatkowym kanałem dystrybucji.
oferty-handlowe
To miejsce w wirtualnej przestrzeni inspirujące do pozytywnego i zdrowego stylu życia w realnym świecie, o który musimy się wspólnie zatroszczyć. Pokazujemy i mówimy o tym, co się wydarzyło, co może się wydarzyć i co powinno się wydarzyć, abyśmy zachowali zdrowy balans w zmieniającym się świecie. Wchodząc do naszego lifestylowego ekosystemu traficie w miejsce przyjazne człowiekowi, naturze i zdrowym technologiom.
Bądź na bieżąco z branżą konopną i popkulturą. HUBway to jedyny portal lifestyle’owy łączący ze sobą te dwa światy, które w naturalny sposób się przenikają.
oferty-handlowe
HubEdu to platforma szkoleniowa, dedykowana osobom prywatnym, przedsiębiorcom, lekarzom/terapeutom, a także instytucjom, której celem jest szeroko rozumiane podnoszenie kompetencji miękkich i twardych. Naszą misją jest upowszechnienie wiedzy nt. wykorzystania konopi w życiu prywatnym, biznesie, ekologii oraz leczeniu.
Na HUBedu możesz skorzystać z naszej oferty szkoleń skierowanej zarówno do ekspertów z danej branży, jak i do osób głodnych wiedzy z zakresu eCommerce’u, terapii konopnych czy też wykorzystania konopii w przemyśle.
oferty-handlowe
HubTiVi to najnowszy projekt Piotra Liroya-Marca.
Ten charyzmatyczny artysta wraz ze swoją ekipą stworzył wyjątkowy format w którym zobaczymy nie tylko konopne produkcje. Będzie się działo.
Wywiady, muzyka, rozrywka, relacje, inspiracje, koncerty, imprezy i wyjątkowi goście. To najlepsze miejsce do oglądania konopnych produkcji i śledzenia aktualnych 
wiadomości o muzyce, celebrytach i konopiach...
HubTiVi to streamingowa platforma, która oferuje najwięcej produkcji konopnych w jednym miejscu w formule jakiej jeszcze nie było.
To w skrócie o nas.

Ciekawe czy początek 
następnej strony, 
jest o Twoim
konopnym biznesie