IIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Twój koszyk

Wartość

Produkty

Usługi

B2B

Przemysł

Wydarzenia

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zielonym start-upem, wspierającym branżę konopną w Polsce. Startujemy z konopną platformą sprzedażową oraz nowym serwisem internetowym promującym alternatywny lifestyle.

Kogo szukamy?

DYREKTORKI/DYREKTORA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Jakie będą Twoje obowiązki?

- stworzenie i realizacja długoterminowej strategii sprzedaży oraz optymalizacja działania w zakresie wyników sprzedaży (wszystkie kanały B2B, B2C),

- opracowywanie i promowanie tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych targetów sprzedażowych,

- przygotowanie harmonogramu i metodyki wdrożenia strategii,

- kierowanie zespołem i motywowanie pracowników,

- tworzenie programu szkoleń sprzedażowych,

- rozwijanie współpracy z partnerami międzynarodowymi

- przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań,

- monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej i analiza działań konkurencji,

- sporządzanie szczegółowych i dokładnych raportów sprzedaży,

- współpraca z klientami w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb i celów biznesowych.

 Jakie mamy oczekiwania?

- udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży,

- doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii sprzedażowej online i offline

- doświadczenie w sprzedaży reklamy internetowej z naciskiem na kampanie niestandardowe,

- praktyczna znajomość platform sprzedaży i market place,

- umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie,

- zdolności analityczne i umiejętność́ strategicznego myślenia,

- doskonałe umiejętności komunikacji i nastawienie na osiąganie celów.

Co oferujemy?

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

- pracę w startupie, który ma ambicje i solidne postawy biznesowe,

- możliwość realizacji własnych pomysłów oraz awans,

- elastyczne formy zatrudnienia,

- pracę w Warszawie.

Proszę o wpisanie w tytule wiadomości stanowisko

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wyślij nam swoje CV.
Dziękujemy za kontakt.