IIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Twój koszyk

Wartość

Produkty

Usługi

B2B

Przemysł

Wydarzenia

MANAGER DS ROWOJU SIECI FRANCZYZOWEJ

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pierwszym globalnym ekosystemem dla branży konopnej,

który poprzez innowacyjny marketplace łączy idee, technologie i styl życia, komercjalizując rynek konopny.

Kogo szukamy?

Menedżera ds. rozwoju sieci franczyzowej

Jakie będą Twoje obowiązki?

- pozyskiwanie nowych partnerów franczyzowych,

- budowanie pozytywnych relacji z franczyzobiorcami,

- monitorowanie oferty franczyzowej na rynku,

- stworzenie i negocjowanie umów franczyzowych,

- rekomendowanie zmian w systemie franczyzowym.

Czego oczekujemy?

- doświadczenia popartego sukcesami w rozwijaniu sieci franczyzowych,

- udokumentowanych sukcesów w budowaniu relacji z prywatnymi przedsiębiorcami,

- umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,

- zdolności komunikacyjnych i analitycznych,

- znajomości MS Office,

- prawa jazdy kat. B,

- mobilności i gotowości do wyjazdów służbowych

Co oferujemy?

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

- możliwość realizacji własnych pomysłów oraz awans,

- elastyczne formy zatrudnienia.

CV i kilka słów o sobie prosimy przesyłać na adres: tr@hubburger.com

Proszę w tytule wpisać stanowisko

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Wyślij nam swoje CV.
Dziękujemy za kontakt.